0538 357 71 93
Denizli

Tarihçe

Avukat Ali Coşkun tarafından 1992 yılında Denizli ilinde kurulan Coşkun Hukuk, istikrarlı çalışmaları sayesinde başta Denizli ili olmak üzere tüm Türkiye’de kişilere, şirketlere ve kuruluşlara Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermektedir. Özen ve verimlilikle yürüttüğü bu hizmetler sayesinde bölgenin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Coşkun Hukuk, tüm hukuki gelişmeleri her alandan takip ederek, müvekkillerin taraf olduğu hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanmasını; her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurul ve kurumlar nezdinde alanında uzman kadrosu ile en verimli ve kısa sürede çözüm sağlamayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda ceza hukuku, aile hukuku, iş hukuku, icra ve iflas hukuku, ticaret ve şirketler hukuku, tazminat hukuku, gayrimenkul hukuku, tüketici hukuku, sigorta hukuku, yabancılar hukuku, miras hukuku, borçlar hukuku, bilişim hukuku, vergi hukuku ve idare hukuku ile hukukun diğer alanlarında Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetleri Coşkun Hukuk Bürosu tarafından güvenle sağlanmaktadır.

Coşkun Hukuk Bürosu, Saraylar Mahallesi Hastane Caddesi Konakhan İş Merkezi No:703-704 K:7 Merkezefendi/DENİZLİ adresinde Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetlerini sunmakta olup 0258-2655607 ve 0538-3577193 numaralı telefonlardan veya info@coskuncoskun.av.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.